Galaxy Book4 Edge Pro özellikleri sızdırıldı

Galaxy Book4 Edge Pro'ya ait reklam görselleri daha fazla özelliği ortaya çıkardı. Cihaz, güçlü donanımı ve ince tasarımıyla dikkat çekiyor.

Galaxy Book4 Edge Pro özellikleri sızdırıldı

Samsung Galaxy Book 4 Edge serisinin görselleri daha önce sızdırılmıştı. Şimdi ise Samsung'un ticari tanıtımlarda kullanacağı materyaller ortaya çıktı ve yeni dizüstü bilgisayarlar hakkında birçok detayı gün yüzüne çıkardı.

Galaxy Book 4 Edge serisinde biri 14 inç, diğeri ise 16 inç ekranlı iki model bulunuyor. Book 4 Edge Pro ise yalnızca 16 inç ekranla geliyor. Bu dizüstü bilgisayarların model numaraları NP940XMA-KB1DE, NP960XMA-KB1DE ve NP960XMB-KB1DE olarak listelenmiş.

Galaxy Book4 Edge Pro özellikleri sızdırıldı - Resim : 1

Galaxy Book 4 Edge Pro özellikleri sızdırıldı

Samsung'un reklam görselinde Snapdragon X Elite'in 45 TOPS NPU hesaplama gücüne sahip olduğu belirtiliyor. Sızdırılan tüm reklam görselleri Book4 Edge Pro'ya ait. Yeni laptop, 61.8Wh batarya ile gelecek ve USB-C üzerinden 65W hızlı şarj desteği sunacak. Samsung, bu modelin 1080p çözünürlükte ve 150 nit ekran parlaklığında film oynatma sırasında 22 saatlik pil ömrü sunduğunu vaat ediyor.

Ayrıca, Galaxy Book 4 Edge Pro'nun çift USB-C portuna sahip olduğu zaten biliniyordu, ancak yeni sızan görseller her iki portun da USB 4.0 standardını desteklediğini ortaya koydu. Snapdragon X Elite, sadece bir değil iki USB 4.0 portunu destekleyecek kadar güçlü. Galaxy Book4 Edge serisinin, özellikle yüksek performans ve uzun pil ömrü ile dikkat çekeceği anlaşılıyor. Bu yeni modeller, kullanıcıların beklentilerini karşılayacak gibi görünüyor.