Gece çalışmayı sevenler için bu cihaz hayat kurtarır

Kimi insanlar gündüz çalışmayı sever, kimileriyse geceleri. Eğer siz de gece çalışmalarınızı konforlu hale getirmek istiyorsanız bu cihaz tam size göre.

Gece çalışmayı sevenler için bu cihaz hayat kurtarır

BenQ'nun yenilikçi LaptopBar'ı, kullanım kolaylığı sunuyor ve ışık şiddeti çevreye göre otomatik ayarlanabiliyor. Bu manyetik ışık çubuğu, herhangi bir laptop ekranına kolayca takılabiliyor ve parlaklık seviyesini otomatik olarak ayarlayarak gözleri koruyor.

Işığın 700 nit'e kadar çıkabilen maksimum parlaklığı hem laptop hem de çevresini aydınlatırken, renk sıcaklığının sıcak beyaz ile soğuk beyaz arasında ayarlanabilmesi ise kullanım esnasında konfor sağlıyor. LaptopBar siyah veya fildişi beyazı renk seçenekleri ile sunuluyor ve %50 parlaklıkta 160 dakikaya kadar kullanım imkanı tanıyor. USB-C üzerinden şarj edilebilen bu aygıt, taşınabilirliği ile de dikkat çekiyor.

Gece çalışmayı sevenler için bu cihaz hayat kurtarır

BenQ LaptopBar, bir manyetik etiketle birlikte gelerek herhangi bir laptop ile uyumluluğu garanti ediyor. Ürünün tasarımı, ışığı yönlendirmek için bir menteşeye sahip ve kullanıcı ışıklandırılan alanın boyutunu ayarlayabiliyor. Entegre hareket sensörü ise jestlerle ışığı aktif hale getirme imkanı sunuyor ve otomatik karartma fonksiyonu, kullanıcının tercihlerine göre ışık yoğunluğunu çevre ışığına göre düzenliyor.

132,05$ fiyat etiketi ile BenQ'nun çevrimiçi mağazasından özel olarak satın alınabilen LaptopBar, ilerleyen zamanlarda çevrimiçi ve çevrimdışı perakende platformlarında da yer alacak.