Bilgisayar

Huawei darbelere dayanıklı yeni bilgisayarını tanıttı!

Huawei, Qingyun G540 ticari dizüstü bilgisayarını Çin'de duyurdu. Qingyun G540, 23 Mart'taki merakla beklenen lansmanında tanıtılacak ürünler arasında yer alacak. Yeni dizüstü bilgisayar benzersiz bir tasarıma sahip ve düşmeye karşı dayanıklı bir yapıda.

Huawei darbelere dayanıklı yeni bilgisayarını tanıttı!

Yayınlanan tanıtım görselleri, Qingyun G540'ın Huawei MateBook'tan biraz farklı olduğunu gösteriyor. Qingyun 540’ın ön yüz kamerasının yanındaki fiziksel bir düğme tarafından kontrol edilen dahili bir kamera koruyucusu var. Dizüstü bilgisayar, bir yüzeyde düz açılabilen 180 derece menteşe sistemine sahip. Cihazın klavyesi, düşmeye dayanıklı yapısına ek olarak dökülmelere karşı dayanıklı. 14 inç IPS panel, 16:9 ekran oranı ve 60Hz yenileme hızına sahip. Dizüstü bilgisayarın maksimum parlaklığı 300 nit ve 1920 x 1080 piksel çözünürlüğü var.

Qingyun G540'taki düşmeye karşı dayanıklı özellik, bu bilgisayarını böyle bir özelliğe sahip ilk model haline getiriyor. Bununla birlikte uzay gri rengi bu bilgisayarın tek renk tasarımı.

Huawei darbelere dayanıklı yeni bilgisayarını tanıttı! - Resim : 1

Huawei darbelere dayanıklı yeni bilgisayarını tanıttı!

Model, MateBook serisinden farklı olan ticari bir dizi dizüstü bilgisayar serisine dahil. Ayrıca bu bilgisayar Windows 11 Home Çin Sürümünde çalışacak ve biri 42Wh diğeri ise 56Wh olmak üzere iki pil seçeneği sunacak.

Çeşitli menteşe tasarımı sayesinde ekranı 178 dereceye kadar görüntüleyebilirsiniz. Dizüstü bilgisayar için farklı işlemci seçenekleri de mevcut. Bunlar 12. nesil Core i7-1260P, Core i5-1240P ve Core i5-1235U işlemcileridir. Huawei Qingyun G540 ticari dizüstü bilgisayarın fiyat bilgileri henüz açıklanmadı.

Yorumlar
Derya
Diğer marklarda böyle üretsin darbelere dayanıklı
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.