Lenovo ThinkCentre M90a Pro Gen 4 AIO satışa sunuldu

27 inç 2K ekran ve 13. nesil Intel CPU'larla donatılan Lenovo ThinkCentre M90a Pro Gen 4 AIO, kullanıcılarla buluşuyor.

Lenovo ThinkCentre M90a Pro Gen 4 AIO satışa sunuldu

Lenovo, hem profesyonel hem de kişisel kullanım için uygun olan gelişmiş bir hepsi bir arada bilgisayar olan ThinkCentre M90a Pro Gen 4'ü tanıttı. Lansman sırasında fiyat detayları hemen açıklanmamıştı, ancak şimdi JD.com üzerinden satın alınabilir durumda. Bu hepsi bir arada bilgisayarın özelliklerine hızlıca göz atalım.

Lenovo ThinkCentre M90a Pro Gen 4, 27 inçlik 2K QHD ekranı ile önceki 23,5 inçlik modelden bir adım öne çıkıyor. Bu ekran, 350 nit parlaklık ve %99 sRGB renk gamı kapsamıyla canlı ve doğru renkler sunuyor. Ayrıca, özel bir renk kalibrasyon işlevine de sahip. Tasarım açısından esneklik sunuyor ve çeşitli eğim, yükseklik ve dönme ayarlarını destekleyen tabanlar içeriyor.

Lenovo ThinkCentre M90a Pro Gen 4 AIO satışa sunuldu

Performans açısından M90a Pro, Intel'in 13. nesil Core masaüstü işlemcileri ile güçlendirilmiş. 64GB'a kadar DDR5 bellek, 2TB'a kadar M.2 PCIe SSD desteği sunuyor ve kullanıcılar, performansı artırmak için RTX 4050 adanmış grafik kartına yükseltme seçeneği de sunuyor. Lenovo'nun "Xunying" ayarlama teknolojisi ve ICE6.0 akıllı sıcaklık kontrol motoru, bilgisayarın verimli bir şekilde çalışmasını sağlarken ısı ve fan gürültüsünü en aza indiriyor. Masaüstü, Dolby Atmos desteği ile iki adet 5W hoparlöre sahip.

Güvenlik açısından M90a Pro Gen4, kullanıcı arkasında birisi olduğunda ekranı otomatik olarak bulanıklaştıran bir RGB-IR kamera ve insan varlık algılama radarına sahip. ThinkShield koruma paketi, hassas çalışma ortamları için sağlam veri güvenliği ve donanım erişim kontrolü sağlıyor. Ayrıca MIL-STD-12 testinden geçmiş, bu da zorlu koşullar altında dayanıklılığını ve güvenilirliğini gösteriyor.