MSI yeni bilgisayar modelleriyle meydan okudu, kusursuz bilgisayar böyle olur

MSI, Intel işlemcili ve dahili FHD web kamerası bulunan Modern serisi yeni all-in-one PC'lerini tanıttı.

MSI yeni bilgisayar modelleriyle meydan okudu, kusursuz bilgisayar böyle olur

MSI, profesyonellerin ve yaratıcı kişilerin ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanmış yeni all-in-one PC serisi Modern AM242 ve AM272'yi duyurdu. Bu seride Modern AM242 1M, AM242TP 1M ve AM272P 12M olmak üzere üç farklı model bulunuyor. Bu modeller, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre seçebilecekleri Intel Core i3 100U, i5 120U ve i7 150U işlemci seçenekleri ile donatılmış durumda. Ayrıca, her bir cihaz 64GB'a kadar 5200MHz hızında DDR5 RAM desteği sunuyor ve kullanıcılara NVMe SSD'nin yanı sıra ek HDD depolama seçeneği de sağlıyor.

23.8 inç büyüklüğünde IPS ekran paneline sahip AM242 1M ve AM242TP M1 modelleri Full HD çözünürlük sunarken, AM242TP M1 modeli dokunmatik ekran özelliği ile fark yaratıyor. Daha büyük ekranı tercih eden kullanıcılar için ise 27 inçlik AM272P 12M modeli ideal bir seçenek oluşturuyor, ancak bu modelde dokunmatik ekran özelliği bulunmuyor. Her üç model de entegre Full HD web kamerasına ve 2 x 2.5W gücünde dahili hoparlörlere sahip, böylece kullanıcılar için zengin bir multimedya deneyimi sunuluyor.

MSI yeni bilgisayar modelleriyle meydan okudu, kusursuz bilgisayar böyle olur

Bağlantı seçenekleri arasında Wi-Fi 6E ve Bluetooth 5.3 desteği yer alıyor. USB 3.2 Gen 2 ve HDMI gibi çeşitli portlar, cihazların çeşitli harici aygıtlarla kolayca bağlantı kurmasını sağlıyor. Her model, veri güvenliğini sağlamak amacıyla Ayrık Güvenilir Platform Modülü 2.0 (TPM) ile donatılmış durumda. MSI'ın AI Motoru ve Bulut Merkezi gibi ek özellikleri de cihazların performansını artırma ve birden fazla cihaz arasında veri yönetimini kolaylaştırma açısından önem taşıyor.

MSI, yeni all-in-one PC serisinin fiyatlandırması ve piyasaya sürülme tarihleri hakkında henüz bir açıklama yapmadı. Ancak bu serinin modern çalışma ortamları için kapsamlı ve esnek çözümler sunan yenilikçi bir seçenek olduğu açık.