Öğrencilerin alabileceği en iyi dizüstü bilgisayarlar - Page 1

Bu haberimizde size öğrenciler için alınabilecek kullanışlı ve donanımlı dizüstü bilgisayarlardan bahsedeceğiz. Daha çok üniversite öğrencilerine yönelik olan araştırmalarımız en ideal dizüstü bilgisayar seçiminizi kolaylaştıracak.


1.      Genel olarak en iyi: Dell XPS 13


Şık, çarpıcı ve performans açısından sağlam olan Dell XPS 13 , güç ve taşınabilirliğin bir araya gelmiş halidir. Daha esnek bir bütçeye sahip üniversite öğrencileri için bir zorunluluk olacaktır.


Dell XPS 13 9310 Intel Core i7 - 30.093,70 TL

Öğrencilerin alabileceği en iyi dizüstü bilgisayarlar - Page 2

2.      En İyi MacBook: Apple MacBook Air M1


MacBook Air mühendislik ve tasarım alanındaki ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde M1 çip ile üretilmiş. Size Apple kalitesini hissettireceğinden emin olabilirsiniz.


Apple MacBook Air M1 Çip 8GB - 13.499,00 TL

Öğrencilerin alabileceği en iyi dizüstü bilgisayarlar - Page 3

3.      En uygun fiyatlı Chromebook: Acer Chromebook Spin


Acer Chromebook Spin 511, nispeten basit ve kullanışlı. Çok geniş bir ekran çerçevesi ve şık bir tasarıma sahip. Öğrencileri yüksek standartlara ulaştırması muhtemel bir chromebook.


Acer Chromebook Spin - 10.433  TL

Öğrencilerin alabileceği en iyi dizüstü bilgisayarlar - Page 4

4.      En iyi Chromebook: HP Chromebook 14


HP Chromebook 14, dikkat çekici, çok yönlü, kompakt ve hafif bir bilgisayar. 13 saatlik pil, tüm gün size yetmeyecek olsa da önemli bir ders sırasında sizi yarı yolda bırakmaz.


HP Chromebook 14 - 11.687,00 TL

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.