Samsung Galaxy Book 4 serisi, satışa sunuldu

Samsung'un merakla beklenen Galaxy Book 4 serisi ABD'de satışa çıktı, bu serinin piyasaya sürülmesiyle birlikte kullanıcılar, yüksek performans ve taşınabilirlik arayışında yeni bir seçeneğe kavuştu.

Samsung Galaxy Book 4 serisi, satışa sunuldu

Samsung, Galaxy Book 4 serisinin yeni modellerini piyasaya sürerek teknoloji tutkunlarını heyecanlandırdı. Bu seride yer alan Galaxy Book 4 360, Galaxy Book 4 Ultra, Galaxy Book 4 Pro ve Galaxy Book 4 Pro 360 modelleri, farklı ihtiyaç ve bütçelere hitap ediyor. Güney Koreli teknoloji devi, bu ürünleri öncelikle kendi ülkesinde piyasaya sürdü ve şimdi ise Amerika Birleşik Devletleri başta olmak üzere Birleşik Krallık, Fransa ve Almanya gibi diğer bölgelerde de satışa sunuluyor.

En üst model olan Galaxy Book 4 Ultra, 16 inç ekran boyutu, Intel Core Ultra 7 işlemci ve 1TB depolama alanı ile dikkat çekiyor ve fiyatı 2.399$ olarak belirlenmiş. Daha uygun bir alternatif olan Galaxy Book 4 360 ise 15.6 inç ekran, Intel Core i5 işlemci ve 512GB depolama kapasitesi ile 1.099$ fiyat etiketine sahip.

Samsung Galaxy Book 4 serisi, satışa sunuldu

Galaxy Book 4 Pro modeli 14 inç ekran, Intel Core Ultra 7 işlemci ve 512GB depolama alanı sunarken, 1.449$ fiyatla satışa çıkıyor. Galaxy Book 4 Pro 360 modeli ise 16 inç ekran, Intel Core Ultra 7 işlemci ve 1TB depolama alanı ile 1.899$ fiyat etiketi taşıyor.

Samsung, öğrenci ve öğretim üyelerine yönelik %20'ye varan indirimler sunuyor ve ayrıca eski cihazlarını getiren müşterilere 800$'a kadar anında indirim ve ücretsiz bir Portable SSD T7 Shield USB 3.2 2TB siyah renk sunan bir takas programı da dahil çeşitli avantajlar sağlıyor. Bu yeni nesil dizüstü bilgisayarlar hakkında daha fazla bilgi almak ve çeşitli depolama ile RAM konfigürasyonlarına göz atmak isteyenler, Samsung'un resmi web sitesini ziyaret edebilir.