Şimdiye kadar satılmış olan en pahalı 10 Dizüstü Bilgisayar! - Page 1

Günümüzde ve çağımızda, bir dizüstü bilgisayar hem iş hem de eğlence için kullandığımız gerekli bir araçtır. Pek çok insan hala evden çalışıyor, bu nedenle dizüstü bilgisayar sahibi olmak oldukça gerekli. Zira bugünün dünyasında bir tane olmadan çalışamayız.


Derlediğimiz liste, 1.000 doların altında veya civarında alabileceğiniz günlük dizüstü bilgisayarlarınız değil. Bu liste, şimdiye kadar satılan en pahalı dizüstü bilgisayarlardan bazılarını içerir.


Öyle ki; birkaç tanesi bir milyon doları aşmakta. Çılgınca biliyorum ama böyle bir satın alma işleminin buna değip değmeyeceğine karar vermek size kalmış.


Gelin sayfamızın alt bölümünden, şimdiye kadar satılan en pahalı 10 dizüstü bilgisayara ve onları bu kadar özel yapan şeylere bir göz atalım.

Şimdiye kadar satılmış olan en pahalı 10 Dizüstü Bilgisayar! - Page 2

10. MacBook Pro Marble Edition


Fiyat: 7500 Dolar


Bir başka ColorWare başyapıtı olan bu mermer kaplı güzellik, 2015 yılında piyasaya sürülen MacBook Pro'yu temel alır. Kapağın dış kısmı mavimsi siyah mermerden yapılmıştır ve altın renkli bir Apple logosu ile süslenmiştir.


Muhtemelen bildiğiniz gibi, bu dizüstü bilgisayarda yerleşik 802.11ac Wi-Fi ve MacBook Pro Retina ekran bulunur. Göze hoş gelen bir laptop, adeta bir sanat eserini andırıyor. 7.500 dolar için, sunduğu her şey için ödenmesi gereken küçük bir bedel.

Şimdiye kadar satılmış olan en pahalı 10 Dizüstü Bilgisayar! - Page 3

9. Voodoo Envy H171


Oyun oynamayı bir sonraki seviyeye taşıyan bir beygir istiyorsanız, VoodooPC'nin bu modeli harika bir seçenektir. En azından piyasaya sürüldüğü 2007'de en iyilerinden biriydi. O zamandan beri HP teknik özelliklerini biraz geliştirdi, ancak bu yine de etkileyici bir makineydi.


Intel Core Quad 2 Duo SP7500, 600 GB'a kadar genişleyebilen sabit disk sürücüsü ve hızlı işlemcisi ile en iyi performans sunan dizüstü bilgisayarlardan biri oldu. Elbette Dual NVIDIA GeForce Go 7950 grafikleri de oldukça şaşırtıcıydı.

Şimdiye kadar satılmış olan en pahalı 10 Dizüstü Bilgisayar! - Page 4

8. Rock Xtreme SL8


Fiyat: 18.000 Dolar


Esas olarak oyuncular için üretilmiş olan bu dizüstü bilgisayar, dünyanın en hızlı dizüstü bilgisayarlarından biridir veya en azından o zamanlar öyleydi. 2009 yılında Intel Core 2 işlemci ile İngiltere'de piyasaya sürüldü ve aynı zamanda dünyanın en güçlü dizüstü bilgisayarlarından biriydi. Diğer etkileyici özellikler, 512 GB sabit sürücü, 8 GB RAM ve NVIDIA GeForce 9800 GTX Grafik Kartıdır.


18.000 dolarlık fiyat etiketi yüksek kabul edilse de, tek başına grafikler buna değer olabilir. Buna yatırım yapan tüm oyuncular, dizüstü bilgisayarın performansından oldukça memnundu.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.