Tarayıcı özelliğine sahip 10 yazıcı önerisi - Page 1

Makalelerin, ödevlerin ve sınavların kamera ile fotoğrafının çekilip bir uygulamada işlenip Whatsapp üzerinden indirilmesi yorucu ve verimsiz bir süreç olabilir. Hem yazdırılabilir kaynaklara erişimi kolaylaştırmak hem de tarayıcı özelliği ile daha hızlı işlemlerin halledilmesini istiyorsanız bu liste tam size göre. Fiyat performans oranlarıyla dikkat çeken tarayıcı özelliğine sahip 7 yazıcıyı sizler için listeliyoruz.

Tarayıcı özelliğine sahip 10 yazıcı önerisi - Page 2

1- Canon Pixma E414 Tarayıcı + Fotokopi + Yazıcı


Pixma serisi ile birlikte her türden ihtiyaça sahip kullanıcılara hitap etmeye başaran Canon, Pixma E414 ile kompakt makineyi ekonomik bir çözümde buluşturmayı başardı.


Yüksek baskı çözünürlüğü renkli yazdırma özelliği ile en çok satılan yazıcılardan biri olan Pixma E414, 450TL bandında bulunabiliyor.

Tarayıcı özelliğine sahip 10 yazıcı önerisi - Page 3

2- HP Deskjet 2721 Fotokopi + Tarayıcı + Wi-Fi + Airprint Yazıcı


Kablo derdi ile uğraşmamak telefondan çıktı almak ve tarayıcı işlemlerini halletmek isterseniz HP Deskjet 2721 sizin için en uygun yazıcılardan biri olabilir.


Renkli ve siyah-beyaz yazdırma özelliğine sahip bu model Hepsiburada üzerinde 489 TL'ye satışa sunuluyor.

Tarayıcı özelliğine sahip 10 yazıcı önerisi - Page 4

3- HP Color Laser MFP 179FNW Tarayıcı + Fotokopi + Faks + Wi-FiGündelik tarama ve çıktı sayınız fazla ve kurumsal ihtiyaçlarınıza yanıt arayacak bir makine arayışı içindeyseniz HP Color Laser MFP 179FNW Tarayıcı + Fotokopi + Faks + Wi-Fi yazıcısına göz atmanızı öneriyoruz.


Bir yazıcıda olması gereken donanımların hepsini karşılayan Color Laser modeli, renkli lazer yapısı ile uzun süre kullanılabilir. Ürünün fiyatı ise Hepsiburada üzerinde 2599 TL.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.