'4 AYDA 3 BİN TL'YE MAL EDİLEREK ÜRETİLDİ'

4 aya yakın bir sürede motosikletin üretimini tamamladıklarını anlatan Sürme, 'Burada en büyük dezavantajımız imkânsızlıklarımız oldu. Kısıtlı imkânlarla bunları elde edebildik. İmkânlar iyileştirilirse daha kısa sürede daha güzel motosikletler elde edebiliriz. Van'da bizler bunu üretebiliyoruz. Türkiye'nin de her yerinde bunun üretilmesi gerektiğine inanıyorum. Buradan üretilerek yurt dışına ihraç etmek istiyoruz' diye konuştu.

Ellerinde motosiklet alanında iddialı projeler olduğunu da aktaran Sürme, 'Elimizde 6-7 tane daha projemiz var. Gerek 3 tekerli gerek 400-600 cc çift silindir motorlara sahip olan özellikli makineler

motosiklet kategorisi genelde 2 tekerlekli ve 2 kişiliktir. Bizler 3 ve 4 kişilik olanını yapmaya çalışıyoruz. Farklı araba jantlarıyla, araziye uyumlu lastiklerle güzel motosikletler elde etme çalışıyoruz' ifadelerini kullandı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.