2016'ya damga vuran 20 icat - Page 1

Nike Hyperadapt 1.0
Nike tarafından üretilen, Geleceğe Dönüş filminde gördüğümüz bu modelde ayakkabının diline yakın bir düğmeye basılarak ayakkabının bileği kavraması ya da çözülmesi mümkün. (720 Dolar)

2016'ya damga vuran 20 icat - Page 2

PlayStation VR
Sony’nin ürettiği PlayStation VR, birçok kişinin halihazırda sahip olduğu PlayStation 4 ile uyumlu olarak tasarlandı. Bu sayede oyun severler daha gerçekçi ve daha yoğun bir oyun tecrübesi yaşayabilecekler. (400 Dolar)

2016'ya damga vuran 20 icat - Page 3

Hello Sense
Hello Sense adlı çalar saat odanızın sıcaklığını, nem oranını, aydınlatmasını ve hatta hava kalitesini ölçümleyerek en rahat şekilde uyumanıza yardımcı oluyor. Ayrıca uyku-uyanıklık döngünüzü ölçümleyerek en az zorlanacağınız anda sizi uyandırıyor. (149 Dolar)

2016'ya damga vuran 20 icat - Page 4

Dji Mavic Pro
DJI’ın ürettiği drone sadece profesyonellere değil herkese yönelik. Mavic Pro’nun engelden kaçınma teknolojisi, 4K kamerası ve uçarken etraftaki nesneleri takip etme özelliği var. Ayrıca bir somun ekmek boyutuna kadar küçülebiliyor. (999 Dolar)

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.