3’ü 1 arada müzik Sony Walkman WH Serisi - Page 1

Walkman WH Serisi’nin tasarımı, müziğinizi çalarken kablolara dolaşmadan dans etmenizi sağlıyor. Dahili hoparlörlere tek bir dokunuş ile kendi kişisel surround sesinizi yaratmak mümkün oluyor.

3’ü 1 arada müzik Sony Walkman WH Serisi - Page 2

Kulağınızdaki güç
Yeni Walkman® NWZ-WH505 ve NWZ-WH303, güçlü kulaklık sürücüleri sayesinde MP3 şarkılarınızın her notasını duyabilmenizi sağlıyor. Dinlediğiniz müziğin tarzına göre, dinamik, geliştirilmiş bas veya net, sürekli orta ila yüksek ses aralıklı vokaller için ses modları arasında geçiş yapmaya olanak tanıyor.

3’ü 1 arada müzik Sony Walkman WH Serisi - Page 3

Şarkılarınızı yüksek sesle dinleyin
Vuruşlar arasında geçiş yapmak veya şarkılarınızı dışarıda dinlemek ama etrafınızda olup bitenleri de duymak istediğinizde, tek yapmanız gereken 3’ü 1 arada Walkman’inizi boynunuza takıp tek dokunuşla surround ses hoparlörleri aktive etmek.

3’ü 1 arada müzik Sony Walkman WH Serisi - Page 4

Sony’e ait xLOUD ve Hoparlörler için VPT teknolojilerinin bir araya getirilmesi sayesinde yaratılan, tam anlamıyla sarmalayıcı, yüksek sesli bir dinleme deneyimi oluşturmak mümkün.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.