CASIO

CASIO'nun G-SHOCK BG-5600, GB-6900 serisi akıllı saatleri, telefonlar ile Bluetooth üzerinden iletişime geçerek gelen aramaları bildirme, e-postalardan haberdar etme, mesaj uyarıları görüntüleme gibi işlevler sunuyor.

Bunun yanında telefonunuzun saat ve tarihini ayarlama, alarm kurma ve alarm sesini değiştirme gibi işlemleri saat üzerinden yapabilme gibi olanaklar da sağlanıyor. Titreşim özelliği de bulunan koleksiyon, bu özelliğini hem çağrılarda kolunuzda titreyerek, hem de cep telefonunuzdan çok uzaklaştığınızda sizi uyarmak için titreyerek gösterebiliyor.

Teknoloji dünyasının yeni trendi haline gelen akıllı saat pazarı hızla büyümeye devam ederken Google, Apple, Sony, LG, Samsung ve Casio'nun başını çektiği neredeyse tüm dünya teknoloji devleri de bu pazardan geri kalmamak için var güçleriyle çalışıyorlar.

En az akıllı cep telefonları kadar popüler olması beklenen akıllı saatler, ufak boyutları ile kullanıcılara çok büyük imkanlar vaat ediyorlar. ABI Research tarafından yapılan bir araştırmaya göre yıl sonuna kadar en az 1.2 Milyon akıllı saat satışı gerçekleşmiş olacak.

Çağın en populeri

Facebook, Twitter, Instagram ve e-mail gibi uygulamalara ulaşabilen, vücut değerlerini ölçmekten hava durumunu bildirmeye kadar pekçok fonksyona sahip kol saatleri çağın en populer ürünü olarak gösteriliyor

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.