Android telefonlarda ihtiyaç duyulan en popüler 10 ücretsiz uygulama! - Page 1

Google Play Store'da milyonlarca uygulama mevcut ve bu da hangilerinin indirilmeye değer olduğunu bilmeyi zorlaştırıyor. Size yardımcı olmak için, buğdayı samandan ayırdık ve Android telefonunuzda ihtiyacınız olan en iyi ve en popüler ücretsiz uygulamaların bir listesini derledik. Büyük olasılıkla cihazınızla birlikte geldikleri için Google'ın uygulamalarını buraya dahil etmedik.


Android akıllı telefonunuzu en iyi ücretsiz uygulamalarla donatmak istiyorsanız, Play Store'dan indirebileceğiniz en iyi uygulamları inceleyebilirsiniz, ancak bu uzun sürebilir. İşinizi kolaylaştırmak için bir liste hazırladık, listemizde Android telefonunda ihtiyaç duyduğu en popüler 10 ücretsiz uygulama yer alıyor.

Android telefonlarda ihtiyaç duyulan en popüler 10 ücretsiz uygulama! - Page 2

1. Reddit


Reddit, her biri belirli bir konuya adanmış yüz binlerce topluluktan oluşan bir koleksiyondur. Başkalarının paylaştığı içerikleri pasif bir şekilde tüketebilir veya katılıp beğendiklerinize oy verebilir ve yorumlarda sohbet edebilirsiniz.

Android telefonlarda ihtiyaç duyulan en popüler 10 ücretsiz uygulama! - Page 3

2. TikTok


TikTok, tamamen kullanıcı tarafından oluşturulan kısa biçimli videolarla ilgilidir. Her gün platforma yüklenen sonsuz sayıda dans, şaka, hikaye ve ipucu ile lokma büyüklüğünde eğlenceyi patlatmak için mükemmel bir yol. TikTok ayrıca canlı yayınları da destekler, böylece en sevdiğiniz içerik oluşturucuları anında izleyebilir ve sohbet yoluyla onlarla etkileşime geçebilirsiniz.

Android telefonlarda ihtiyaç duyulan en popüler 10 ücretsiz uygulama! - Page 4

3. WhatsApp


İnternetle çalışan bu uygulama ve resimler, videolar ve ses dahil olmak üzere zengin multimedya mesajları göndermenizi sağlar. Hepsi de uçtan uca şifrelidir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.