Apple 2016'da neler tanıtanacak? - Page 1

Apple genellikle en yeni ürünlerini yılın son çeyreğinde tanıtmayı alışkanlık haline getirdi ancak bu yıl diğer rakiplerinin gerisinde kalmamak amacıyla farklı zamanlarda ve farklı modellerde cihazlarla karşımıza gelmeyi planlıyor.

Apple 2016'da neler tanıtanacak? - Page 2

İlk olarak Apple 15 Mart günü düzenleyeceği tanıtım etkinliğinde büyük bir ihtimalle iPhone 5SE modelini tanıtacak. Yeni iPhone 5SE , 2013 yılında Apple amiral gemisi olan iPhone 5S modelinin benzeri olacak ve ucuz iPhone alternatifi olarak satışa sunulacak.

Apple 2016'da neler tanıtanacak? - Page 3

Bu yeni iPhone modelinde Apple Pay için Dokunmatik ID özelliği ve iyi bir kamera bekleniyor. iPhone 5C gibi iPhone 5SE de iPhone 6s ve iPhone 7 modellerinden daha ucuz olacak. Bu modelin temelde, iPhone 5S’in yeniden donatılmış sürümü diyebiliriz.

Apple 2016'da neler tanıtanacak? - Page 4

Söylentilere göre Apple, 2016 yılında iPhone 5SE, yeni 12 inç MacBook ve iPad Mini modellerinde gül altın rengini ağırlıklı olarak kullanacak. Bazı raporlara göre Apple, 2016 yılında Watch 2, iPad Mini, iPad Pro, iPad Air 3, 12 inç MacBook, iPhone 5SE’in yanısıra iki çeşit iPhone 7 tanıtacak. Şirket 15 Mart tarihinde düzenleyeceği etkinlikte, iPhone 5SE’nin yanısıra, 9.7-inç ekrana sahip iPad Pro tabletini gösterebilir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.