Miami Limanı'nda yapılması planlanan 25 bin kişilik yeni stadyumun yanı sıra restoran, gece kulübü, alışveriş merkezi ve dünyanın önde gelen spor salonlarından birine ev sahipliği yapacağı iddia edildi.

MLS Amerikan Ligi'nde normal şartlarda 17 maç oynayacağı belirtilen Miami takımının yeni stadyumunun inşasına 17 Kasım tarihinde başlanacağı iddia edildi.

Ünlü İngiliz futbolcu David Beckham'ın yaptığı inanılmaz yatırımlarla Miami Stadyumu'nun yanına inşa edileceği iddia edilen özel residansta kafeler, restoranlar ve mağazaların yer alacağı belirtilirken başkanlığa hazırlanan Beckham'ın iç sahada oynayacağı maçlara Miami Heats'in yıldız oyuncu Lebron James'i yönetime alarak taraftar toplamaya çalışacağı gelen haberler arasında.

Amerika'nın bir çok bölgesinde olduğu gibi Miami bölgesi yakınlarında da bulunan Amerikan futbolu stadyumunda maç yapmaya sıcak bakmayan David Beckham çizgilerinden ve atmosferinden dolayı futbolcuların o çoşkuyu yaşayamacaklarını düşündüğü için yeni stadyum projesine giriştiği belirtildi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.