Bu saatlerin nelerden yapıldığına çok şaşıracaksınız! - Page 1

Kanca, AA muhabirine yaptığı açıklamada, saat koleksiyonuna 7 yıl önce yapmaya başladığını belirtti. Saat biriktirmenin kendisi için hobi olduğunu ifade eden Kanca, şöyle konuştu: "Hem bana eğlence oluyor hem de vaktimi geçiriyorum. Koleksiyon yapma fikrini arkadaşlarda ve birkaç yerde gördüm, ben de 'yapabilirim' dedim.

Bu saatlerin nelerden yapıldığına çok şaşıracaksınız! - Page 2

Önce saat koleksiyonu yapacağım yerin inşasını yaptım. Gittim eşten, dosttan, arkadaşlardan topladım. Hurda pazarlarını gezdim. Kol saatlerim hariç 300 kadar saatim var. 150 civarında da kol saatim var. Pek arızasından anlamam ama elimden geldiği kadar bir şeyler yapmaya çalışıyorum."

Bu saatlerin nelerden yapıldığına çok şaşıracaksınız! - Page 3

"Herkese bir hobisinin olmasını tavsiye ederim" Koleksiyon işini zevkle yaptığını ve saat biriktirmenin hoşuna gittiğini anlatan Kanca, şunları söyledi: "Herkese bir hobisinin olmasını tavsiye ederim. İnsanların vakit geçirebilecekleri bir şeyleri olsun. Saatlere adeta bir evlat gözüyle bakıyorum. Saatleri çuvallar ve çantalar içerisinde biriktirdim.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.