Modern zamanların vazgeçilmesi, bağımlığı haline gelen ekranlı cihazlar fiyatları nedeniyle arıza ya da hasar durumunda sigorta hizmeti ihtiyacını da beraberinde getirdi.

Makul fiyatlara cep telefonu notebook ve televizyonlar için sigorta hizmeti veren Teknokask´ın Genel Müdürü Tayfun Gülgeç, insanların bahane ve gerekçe bulma çabalarından trajikomik hikayelerini paylaştı.

Gülgeç, en ilginç suistimal girişimlerini şöyle sıraladı:

“Eşine fırlattığı cep telefonunun duvara isabet etmesiyle beşe bölünen cihaz için, ´elimden düştü´ diyen, maç seyrederken kızıp elindeki tespihi, kumandayı LED televizyonun ekranına atan ancak, ´akşam kapattık sabah açtığımızda bu şekilde gördük´ diyen,

simit salonunda lavaboya giderken masa üzerinde bıraktığı tablet PC´sini geri geldiğinde bulamayan, ama gaspa uğradım diyen, Kumburgaz´da yazlığının balkonunda otururken tsunami olduğunu, cebindeki cep telefonunun böyle ıslandığını beyan eden

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.