Çalar saat teknolojisi - Page 1

Karıştırıcı Çalar Saat
Alarmlar konusunda belki de en büyük problem beyninizin çıkan sese alışması ve sürekli o melodiyi tekrar etmesidir. Diş fırçası değiştirir gibi alarm müziklerini değiştiren ve en kötü alarm seslerini seçen pek çok insan da vardır. Fakat sonik ayarlar size göre değilse ve sizi anında, hiç sekmeden kaldırabilecek bir şey arıyorsanız bunlardan birini deneyebilirsiniz. USB Blender, istediğiniz saatte ayaklanır, size kahvaltı etmeniz gerektiğini de hatırlatan felaket bir ses çıkartır. Yangın Zili Alarmının sesini tahmin edebilirsiniz. 113dB yüksekliğindeki alarm tonuyla bu alarm kimseleri uyutmaz!

Çalar saat teknolojisi - Page 2

Mancınık Çalar Saat
Uyanık kalmak için eski bir numara vardır. Yere metal bir parça koyun ve bir elinize bilye alın. Uykunuz gelince eliniz açılır ve bilyeler metal parçanın üzerine yuvarlanır, böylece de uyanırsınız. Belki de tasarımcılar bu öyküyü önceden duymuştur çünkü bu çalar saat size doğru bir bilye atarak uyanmanızı sağlıyor. Üstelik bilye demir gibi. Umarız gerçekten demir değildir.

Çalar saat teknolojisi - Page 3

Helikopter Pervaneli Çalar Saat
Daha az yara almanızı sağlayacak bir çalar saat istiyorsanız helikopter bıçakları deneyebilirsiniz. Uyku vaktiniz dolduğunda Uçan Alarm bir siren çalmaya başlıyor ve birkaç saniye içerisinde de saatin üzerindeki helikopter bıçaklar havalanıyor. Eğer şanslıysanız başınıza bir şey gelmeden kurtulabilirsiniz. Ya da bu saat yerine tenis topu çalar saati kullanabilirsiniz. Belki de bu saatler o kadar da güvenli değildir.

Çalar saat teknolojisi - Page 4

Klasik Çalar Saat
Ne yaparsanız yapın yalnızca elinizde hangi çalar saatin olduğunu unutmayın. Bu, DiGi Çalar Saat ve ortasındaki düğme sayesinde onu susturabiliyorsunuz. Yani sizi uyandırmak için uçan pervaneler ya da demir toplar olmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.