Görünen o ki sanal gerçeklik ürünleri bu sene de fuarın yıldızlarından olacak. Japonya merkezli Sony'nin sanal gerçeklik odaklı yeni ürünü tanıtmasına kesin gözüyle bakılıyor. Ancak Sony bu kulvarda tek değil. HTC'nin 'Vive' isimli ürünü Oculus'un da fuarda görücüye çıkması bekleniyor.

Fuarın en dikkat çeken ürünlerinden biri LG'nin katlanabilir ekranı olabilir. Şirket katlanabilir ekran teknolojisinin ulaştığı en son noktayı sergileyerek bu yılki fuara damgasını vurmaya hazırlanıyor.

Bir başka dikkat çeken ürün ise OMbra isimli akıllı sütyen. iOS cihazlarla eşlenebilen akıllı sütyen kullanıcılara sağlık odaklı raporlama sunuyor. 150 dolar fiyatla raflardaki yerini alacak olan sütyen şüphesiz CES2016'nın en çok konuşulan ürünlerinden biri olacak.

Ufak bir cihazla tüketmek üzere olduğunuz yiyeceklerin besin değerini ölçmek size bilim kurgu filmlerinden fırlamış bir fikir gibi gelebilir. Ancak CES 2016'da görücüye çıkacak SCiO tam olarak bu işe yarıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.