Herkes makineli tüfek, tank, savaş uçağı ve savaş gemisi görmüştür. Ama böylesini görmediğinizi garanti ederiz... Şimdi göreceğiniz askeri teçhizatlar daha önce savaşlarda kullanılmıştır!

ACTİVE DENİAL SYSTEM - ABD; Isı yayan ışınlar sadece bilim kurgu filmlerinde yer almıyor! Zırhlı bir araca monte edilmiş ADS silahı tüm bu bilim kurgu fikirlerini gerçek kıldı. Bu lazer ölüm ışını aslında dev mikrodalga gibi çalışır. Çok sınırlı yan etkileri olan silah, çatışma ortamını dağıtmak için tasarlanmış caydırıcı bir aygıttır.

VESPA 150 TAP - FRANSA;Hayret verici bu yüksek etkili silah, uzak yerlerde küçük bir topçu desteği oluşturmak için tasarlandı. Bir Vespa scooterla M20 75mm geri tepmesiz tüfek yerleştirilerek oluşturulan silah, güzel bir ikili oluşturmuş.

UÇAN TANK; ABD, Rusya, Japonya ve İngiltere de ve I. Dünya Savaşı ve İkinci Dünya Savaşı arasındaki dönemde kullanılan silah, savaş uçağı ve tank birleşimi olarak tasarlandı. Test aşaması kısmen başarılı olan bu deney, sınırlı kaynaklar nedeniyle başarısız oldu.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.