Citröen gemileri yaktı! Ayda 5200 TL’ye sıfır otomobil satıyor, hemen başvurun! - Page 1

Otomobil sektöründeki önemli isimlerden biri olan Citröen, Mart ayının bitmesine sayılı günler kala önemli bir kampanyanın startını verdi. Bu kampanya sayesinde dar gelirli vatandaşlar da sıfır otomobil sahibi olabilecekler.

Citröen gemileri yaktı! Ayda 5200 TL’ye sıfır otomobil satıyor, hemen başvurun! - Page 2

Peki kampanya nasıl işliyor? Nereden başvuruluyor? Hali hazırda otomobil stoku var mı ve bu kampanyadan yararlanmak için ne kadar nakit bulundurmamız gerekiyor? Dilerseniz bu sorulara yanıt verelim.

Citröen gemileri yaktı! Ayda 5200 TL’ye sıfır otomobil satıyor, hemen başvurun! - Page 3

Öncelikli olarak bu kampanyanın Mart ayına özel ve sadece 9 gün geçerli olduğunu belirtelim. Bahse konu kampanya Citröen’in Ami modelinde geçerli ve Ami şu anda stoklara girmiş durumda.

Citröen gemileri yaktı! Ayda 5200 TL’ye sıfır otomobil satıyor, hemen başvurun! - Page 4

Hali hazırda Citröen 2023 model sıfır Ami modelini 245 bin TL’ye satıyor. Aynı araba Sahibinden.com üzerinde al-satçı olarak tabir ettiğimiz kitle tarafından 320 bin TL civarında etiketlerle satılmakta. Şimdi gelelim bu aracı nasıl satın alabileceğimiz?

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.