12. Acer Leap

Bir fitness bandı olan Acer Leap, Liquid Jade ile birlikte piyasaya sürülecek. Akıllı cebizinle bluetooth üzerinden eşitlenen bant, dar ekranında her türlü bilgiyi gösterebiliyor.

Fiyat: Muhtemelen ayrı satılmayacak

Çıkış tarihi: Muhtemelen 2014'ün üçüncü çeyreği

13. Acer Liquid X1

5.7 inç'lik bir ekran, sekiz çekirdekli işlemci (1.7GHz) ve 2GB RAM ile gelen Liquid X1'in 16GB'lık depolama alanı, bir microSD kartı yardımıyla genişletilebiliyor. Arka tarafında 13 megapiksellik bir kamera bulunan bir telefon, gücünü 2.700mAh kapasiteli pilinden alıyor.

14. Asus Ares III

Asus, Asus Ares III ile yine dünyanın en hızlı ekran kartını üretmeyi başardı. Çift Hawaii XT grafik çekirdeğini üzerinde barındıran kart, 8GB GDDR5 bellek ve EK Water Blocks tarafından özel geliştirilen su soğutma sistemine sahip.

Asus, sadece 500 Ares III üretmeyi planlıyor.

Fiyatı: Muhtemelen 1.500 dolar civarında

15. Adata XPG-Z1 DDR4 RAM

Computex, ilk DDR4 belleklerine de sahne oldu. Yeni bellek modülü, X99 yonga setli (Haswell-E) anaktartlarda kullanılabilecek. Bir sonraki Extreme işlemciler için kesin bir tarih ise henüz belirlenmiş değil.

Çıkış tarihi: 2014

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.