Dyson’ın piyasadaki 2 boyutlu rakiplerinden farklı olarak 3 boyutlu görmesini sağlayan 360 derece kamera sistemi, ürünün çok daha gelişmiş bir biçimde konumunu belirlemesine ve nereye gideceğine karar vermesine yardımcı oluyor.

Dyson Link Android ve iOS mobil uygulamasıyla telefonunuza bağlanan robotun temizlik seanslarını zamanlayabiliyor, çalışmasını durdurabiliyor ya da uzaktan işlemini takip edebiliyorsunuz.

Bütün yüzeylerde çalışan robotun pil ömrü 30 dakika ve pili zayıfladığını kendi kendine şarj yuvasına dönüyor. Fiyatı açıklanmayan ürünün ilk olarak Japonya’da 2015 Sonbahar’ında piyasaya sunulması planlanıyor. Dyson, ilk temizlik robotunu 2001 yılında tanıtmış ancak ürünün minimum 3 bin dolarlık fiyatı piyasaya çıkma kararının ertelenmesine neden olmuştu.

Dyson 360 Eye, şirketin ilk temizlik robotu olsa da, şirket bu alandaki tek oyuncu olmayacak. Hoover, iRobot, Samsung, Neato ve Vileda da akıllı temizlik robotlarını piyasaya sunması beklenen diğer şirketler.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.