Bilim & Teknik

En büyük bilişim zirvesi rekorları alt üst edecek

“Yeni eski dünya”nın en büyük bilişim zirvesi rekorları alt üst edecek.

En büyük bilişim zirvesi rekorları alt üst edecek

Interpromedya’nın bu yıl 13.’sünü düzenlediği ve bu sene itibariyle “ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi” adıyla anılacak Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarının en büyük bilişim zirvesi, 24-26 Eylül 2013 tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde toplanacak. Her sene kendi rekorlarını kırarak, dünyada en çok katılımcıya sahip bilişim toplantılarından biri olan zirve, “Daha hiçbir şey görmediniz!” sloganıyla bu sene de katılımcı, basın mensubu, konuşmacı ve sponsor sayılarında rekor kırmayı hedefliyor.

İnterpromedya’nın bu yıl 13.’sünü düzenlediği Bilişim Zirvesi, bu seneyle birlikte “ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi” adıyla yepyeni bir logo, çarpıcı bir tema ve iddialı bir yaklaşım ile Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarının en büyük bilişim zirvesi olmanın yanı sıra dünyanın da en önemli bilişim zirvelerinden birine dönüşüyor. “Daha hiçbir şey görmediniz!” sloganına sahip zirve, “Eski Dünya” olarak bilinen Afrika, Asya ve Avrupa’nın yeniden dünyanın merkezine oturmasına istinaden NOW (New Old World- Yeni Eski Dünya) ismini taşıyor. Farklı coğrafya ve kültürlerinden iş ve teknoloji liderlerini 24-26 Eylül 2013 tarihlerinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde buluşturacak zirve, her sene geliştirdiği katılımcı, basın mensubu, konuşmacı ve sponsor sayılarında rekor kırmayı hedefliyor.

1366817793_ict-summit-now-bilisim-zirvesi13.jpg

Bilişim Zirvesi rekor için geliyor

ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi ismini almadan önce ICT Summit Eurasia Bilişim Zirvesi ismiyle anılan organizasyon, 2009-2012 dönemi içerisinde ziyaretçi sayısı, her sene artarak toplamda 20000’e yakın kişiye ulaşmış, yerli ve yabancı toplamda 752 basın mensubu zirveyi takip ederken, 1000’e yakın konuşmacı; konferans, forum ve oturumlarda sahne almıştı. Yine aynı dönem içerisinde 400’e yakın sponsor zirveye destek olmuştu.

Geçen sene düzenlenen zirvede ise 6000’e yakın katılımcı iştirak etmiş, ulusal ve uluslararası basından toplam 155 basın mensubu zirveyi takip etmiş, 358 konuşmacı yer almıştı.

ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi’nin ise katılımcı, basın mensubu, konuşmacı ve sponsor rakamlarında mevcut rekorlarını kırması hedefleniyor.

Erken kayıtlar 30 Nisan’da sona eriyor

Zirve için 1 Nisan’da başlayan erken kayıtlar, 30 Nisan’da sona eriyor.  Bu yıl zirve için iki katılım şekli belirlendi. Buna göre erken kayıt ücreti standart katılımcı için 250 Euro, VIP katılımcı için 500 Euro olacak. 1 Mayıs-23 Eylül tarihleri arasında başlayacak normal kayıt döneminde ise  ücretler standart katılımcı için 550 Euro, VIP katılımcı içinse  800 Euro olacak. Zirve zamanı (24-25-26 Eylül) yapılacak kayıt ücretleri ise standart katılımcı için 650 Euro, VIP katılımcı için 900 Euro olarak belirlendi.  “Yeni Eski Dünya”nın en büyük bilişim etkinliği, ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi’ne bu yıl 6000’in üzerinde rekor katılımcı hedefleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.