En büyük teknoloji fuarı CES 2015'te öne çıkan 15 müthiş ürün - Page 1

3. Bang&Olufsen'in Ahşap Müzik Tableti
Uzun dönemdir evdeki büyük müzik çalarlar , akıllı telefonlar ve tabletler ile kontrol edilebiliyorlar. Ancak bugün, Bang & Olufsen 'inCES 2015 kapsamında duyurduğu yeni BeoSound Moment müzik tableti , zevklerinizde değişiklik yapmanıza neden olabilir.

Gerçek ahşaptan oluşan arka bölümünde dokunmatik kontroller yer alan Bang & Olufsen BeoSound Moment 'in, dokunmatik ahşap yüzeyi etkileyici görünüyor.

En büyük teknoloji fuarı CES 2015'te öne çıkan 15 müthiş ürün - Page 2

4. Dell Venue 8 7000 Tablet
İlk defa geçtiğimiz Eylül ayında Intel Developer Forum (IDF)’de duyurulan Venue 8 7000 Serisi, birçok ilke de imza atıyor. Intel® AtomTM işlemcisi Z3500 serisine sahip olan seri, 6 mm ile dünyanın en ince tableti olma özelliğine sahip. 7000 serisi ayrıca, göz alıcı 2560×1600 OLED ekranıyla, bugünün en iyi ekran deneyimini sunuyor.

En büyük teknoloji fuarı CES 2015'te öne çıkan 15 müthiş ürün - Page 3

5. Gogoro akıllı motor
İlk kez CES 2015 fuarında görüntülenecek olan Gogoro elektrikli bisikletler , şirketin isim hakkını almış olduğu “smart scooter” formatında olacak.

Oldukça sessiz, sıfır emisyon oranına sahip çevre dostu modeller üretecek olan Gogoro scooterlar, tasarımları, dijital panelleri ve kişiselleştirilebilir ışıklandırmalarıyla ilk planda dikkat çekiyor.

En büyük teknoloji fuarı CES 2015'te öne çıkan 15 müthiş ürün - Page 4

6. Belty akıllı kemer
Fransız Emiota tarafından geliştirilen ‘Belty’ adındaki akıllı kemerin üzerinde mikro motorlar bulunuyor. Bu motorlar, kemerin kullanıcıların üzerine göre ayarlanmasını sağlıyor. Kemerin üzerinde bulunan sensörler kullanıcıların yemek yemediğini anlıyor ve kemerin sıkılığını buna göre ayarlıyor. Buna ek olarak kemer bluetooth bağlantısıyla akıllı telefonlara bağlanarak kontrol edilebiliyor. Şu anda prototip aşamasında olan Belty, gelecek aylarda satışa çıkacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.