Öncelikle UFO nedir, bunu açıklamamız gerekiyor. UFO, İngilizce'de Unidentified Flying Object ibaresinin karşılığıdır. Bunun Türkçe karşılığıı ise Tanımlanamayan Uçan Cisim anlamına gelir. Pek çok insan uzaylıların düzenli olarak gezegenimizi ziyaret ettiğine inanıyor. Ne var ki biz, bu tür fenomenlere biraz şüpheyle bakıyoruz.

Söz konusu fotoğraf, 2000'li yılların başında Avustralya'da kameraya alınmış. Söz konusu cisim, elbette herhangi bir ülkenin, herhangi bir uçan cihazı olabilir ama dışarıdan pek de öyle görünmüyor.

UFO'lar için çekilmiş en ilginç fotoğraflardan biri. Almanya'da çekilen fotoğraf, biraz ürkütücü zira uzaylılar gerçekten varlarsa, yüzlerini göstermeye çekinmiyorlar demektir.

Söz konusu fotoğraf, yine Avrupa'da çekilmiş. Diğer fotoğrafların aksine oldukça yüksek bir mesafede. Kısacası söz konusu fotoğraf, muhtemelen bir savaş uçağı pilotu tarafından çekilmiş. Ne kadar gerçek olduğu ise merak konusu.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.