Geleceğin Teknolojisi Hologram - Page 1

Aynı anda birden farklı yerlerde olmak hiç şüphesiz birçoğunuzun istekleri doğrultusundadır. Artık sizde hologram teknolojisi sayesinde bu artık mümkün aynı anda farklı yerlerde olarak bir işinizi kolay bir şekilde yapabileceksiniz. Gelin birlikte şimdi hologram teknolojisine inceleyelim.

Geleceğin Teknolojisi Hologram - Page 2

Kısaca hologram teknolojisinden bahsederim. Hologramların en büyük özellikleri üç boyutlu görüntüleri yansıtmalarıdır. Bir başka değişle açıklayacak olursak hologram üç boyutlu fotoğraflardır. Bu fotoğraflar hareket edebilme becerisine sahiptirler.

Geleceğin Teknolojisi Hologram - Page 3

Holografide uyumlu lazer ışınının pozitif teması ile dalga sınırlarını eşleştirerek kayıt yaparız. Bu kayıt ince çizgi veya kırılmış çizgiler dahilin ‘de olabilir. Az önce dediğimiz gibi hologram bir başka değişle hareketli resimler bir bölgeye yansıtılır veya televizyon görüntüsü şeklinde servis edilebilir. Peki bu hologram teknolojisi nelerde kullanabilir bundan ‘da kısaca bahsetmekte yarar var.

Geleceğin Teknolojisi Hologram - Page 4

Hologram teknolojisi okullarda, seminerlerde, mitinglerde, toplantılarda ve daha birçok alanda kullanmak mümkün. Oldukça beğenilen bu teknoloji yeni yeni dünyada yaygın bir hal alıyor. Bu arada bazı ekstra bilgilerden ‘de bahsetmeden olmaz hologram teknolojisinde kullanılan lazerin gücü yaklaşık 250milyon milivolt’dur.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.