2. Konuşan arama motoru.Google, yahoo, yandex gibi arama motorları artık sesli olacak. Sürekli iletişim halinde olacağımız arama motorları ile artık daha detaylı, kolay ve net aramalar yapabileceğiz.

3. Su ile çalışan araba. Günümüz kapitalist sistemi petrol gibi bir kaynağın boşa çıkmasına ne kadar karşı çıksada, gelişmiş teknoloji ile artık suyun gücü ile motorlar tanışacak. Şu an denemeleri ve araştırmaları yapılan bu teknolojinin yaklaşık 20-30 yıl içerisinde hayata geçmesi bekleniyor.

4. Uzaya seyahat, yerleşim.
Uzay'a seyahat geleceğin teknolojisinde ön planda tutuluyor. Günümüzde dahi seyahat programları düzenlenen uzay için yakın gelecekte yerleşim kurulacağı öngörülüyor.

5. Elektronik aletler pil ile çalışacak.
Şarj edilebilir özellikleri ile piller daha sağlıklı bir teknoloji olacak gibi duruyor. Uzmanlar geliştirilmiş pillerin yaklaşık 72 saat kullanıma elverişli olacağını söylüyor. Kısacası televizyon, radyo için çok uzun ömürlü piller üretilecek.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.