Gerçek cin çıkarma görüntüleri ilk defa yayınlandı! Dikkat +18!

Gün geçmiyor ki sosyal medyada ilginç içeriklerle karşılaşmayalım. Bu sefer ortaya çıkan gerçek cin çıkarma videosu sosyal medyayı bayağı karıştırdı. İşte tüyler ürperten o video ve detayları.

Gerçek cin çıkarma görüntüleri ilk defa yayınlandı! Dikkat +18!

Sosyal medyada gördüklerimiz bizleri şaşırtmaya her zaman devam ediyor. Bu sefer size aktaracağımız video ise gerçek bir cin çıkarma videosu. Evet yanlış okumadınız, gerçek cin çıkarma anı ve bunu kameraya kaydetmişler. Ancak video bayağı eski. Fakat bu kayıt yıllar sonra ilk defa ortaya çıkıyor. İşte oldukça ürkütücü olan o video.

Gerçek cin çıkarma görüntüleri ilk defa yayınlandı! Dikkat +18!

Aktarılan bilgilere göre videoda yer alan kadının ismi Anneliese Michel. 1976 yaşında hayatını kaybeden bu kadın toplamda 67 adet cin çıkarma ritüeline maruz bırakılmış.

Anneliese, o dönemde bazı insanlar tarafından "lanetlenmiş" olarak kabul edilmiş. Bu nedenle, bazı din adamları onun üzerinde cin çıkarma ritüelleri gerçekleştirmeye karar vermiş. Bu ritüellerden birisi kayıt altına alınmış.

anneliese michel

1976 yılına ait olan videoda Anneliese Michel'e uygulanan cin çıkarma ritüeli gösteriliyor. Daha sonra ise videoda, ritüel sırasında kayıt edilen tuhaf sesler eşlik ediyor. Bu kayıt, bildirilenlere göre neredeyse 40 yıl sonra ortaya çıkıyor. 

Sosyal medyadaki bazı kişiler ortaya çıkan videonun oldukça korkunç olduğunu belirtti. Bazıları ise tüylerinin resmen ürperdiğini aktardı. 

Video oldukça rahatsız edici olabileceğinden ötürü sayfamıza koymadık. Dileyenler buraya tıklayarak kaynaktaki haberden cin çıkarma videosuna göz atabilirler.