Gogoro, Akıllı Scooter satacak! - Page 1

Gogoro, akıllı scooterın fiyatı hakkında herhangi bir bilgilendirme yapmamış. TechCrunch, şirket ile bağlantı kurarak fiyat ve satılacağı yerler hakkında bilgilendirme almaya çalışmış olsa da fiyat hakkında her hangibir bilgiye ulaşamamışlar. Satış noktaları olarak ise, ilk olarak motorsikletin en çok kullanıldığı ülkelerde satışa çıkarılacakmış. Bu ülkeler, Hindistan, Çin, Brezilya, ve Tayland olarak belirlenmiş.

Gogoro, Akıllı Scooter satacak! - Page 2

Neden ilk olarak Tayvan’da satışa başladığı konusunda açıklama yapan şirket, Tayvan’na gerekli değerin gösterilmediğini belirterek aslında çok önemli bir pazar olduğunu belirtmiş. (23 milyonluk nüfusuyla oldukça etkili bir pazar olduğunu söylemeden geçemeyiz)

Gogoro, Akıllı Scooter satacak! - Page 3

Ürünün yayınlanacağı şehir aynı zamanda Tayvan’ın başkenti. Şehrin diğer bir özelliği ise batarya şarj istasyonlarının bulunması. GoStation olarak adlandırılan bu istasyonlar, SmartScooterlar ile uyumlu.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.