Google Buzz: Google`ın sosyal paylaşım, mesajlaşma ve network sitesi olan Buzz, ayrıca internet devinin mail hizmet olan Gmail ile de entegra olarak kullanılabiliyordu. Ancak, Google bu servisi 2011 yılının Aralık ayında kapatma kararı aldı

Google Dictionary: Adından da anlaşılacağı gibi Google`ın sözlük hizmeti olan Dictionary, Ağustos 2011`de Google Mezarlığı`na gönderildi.

Google Health: Kullanıcılara sağlıkları ile ilgili tüm verileri tek bir platformda toplamalarına olanak veren Health, Google tarafından kapatılan bir başka program olarak tarihe geçti. Ocak 2013`te yayından kaldırılan Health artık kullanılamıyor.

iGoogle: 2005`in Mayıs ayında faaliyete başlayan iGoogle önce Gadgets olarak adlandırılsa da 2007 yılından itibareb bu isimle anılmaya başlandı. Hizmet, kullanıcılara özel, kişiselleştirilmiş web sayfaları yapmalarına olanak tanıyordu. Google ana ekranını kişisel zevklerine göre düzenleyebilen kullanıcılar, bu sayede haberlere ve son gelişmelere tek bir sayfada erişebiliyordu. Program 1 Kasım 2012`de yayından kaldırıldı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.