Google'da yapılabilen inanılmaz 18 şey

3. Benzer siteler bulmaEğer bir siteye ya da servise benzer bir site ya da servis keşfetmek istiyorsanız arama butonuna “related:” fonksiyonunu yazıp ardından benzerini bulmak istediğiniz siteyi ya da servisi yazarsanız, sizin için keşif kolayca yapılacaktır.
Google'da yapılabilen inanılmaz 18 şey - Page 1
3. Benzer siteler bulma

Eğer bir siteye ya da servise benzer bir site ya da servis keşfetmek istiyorsanız arama butonuna “related:” fonksiyonunu yazıp ardından benzerini bulmak istediğiniz siteyi ya da servisi yazarsanız, sizin için keşif kolayca yapılacaktır.
Google'da yapılabilen inanılmaz 18 şey - Page 2
4. Anlam bulma

Anlamını bulmak istediğiniz kelimeyi “define:” fonksiyonunun ardından Google‘da aratırsanız anlamını kolaylıkla bulabilirsiniz.
Google'da yapılabilen inanılmaz 18 şey - Page 3
5. Dönüştürme işlemlerini hesaplama

Eğer Google‘da belirli düzeni sağlayarak örneğin “10.5 centimeters in inches” şeklinde bir arama yaparsanız karşınıza sonuç otomatikman belirecektir.
Google'da yapılabilen inanılmaz 18 şey - Page 4
6. Bilinen formüllerin kullanımı

Google‘a var olan genel formülleri düzenli olarak girip sorunuzun bilinmeyeneni de yazarsanız karşınıza yine çözüm gelecektir.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.