Sony FDR AX1E

Sony'nin yeni kamerası FDR AX1E, 4K çözünürlüğünde saniyede 60 çerçeve yakalayabiliyor. 60 dakikalık Ultra HD çözünürlüklü videoyu 64 GB'lık XQD bellek kartında XAVC-S formatında saklayan cihaz, 2014'ün ortalarında alacağı bir güncellemeyle daha yaygın AVCHD formatını da destekleyecek.

Siemens

Siemens, fuarda internet bağlantısı ve akıllı sensörlerle donattığı elektrikli aletlerini gösterdi. Örneğin firmanın bir buzdolabı, dolabın içinden fotoğraf çekerek onu tabletinize yollayabiliyor. Dolabınızdaki gıdanın üzerine tıkladığınızda ise önünüze internetten ilgili yemek tarifleri geliyor. Eksik malzemeler için ise bir alışveriş listesi oluşturuluyor.

Hisense: dev 110-inç UHD TV

XT900 serisinin en büyük televizyonu olan bu UHD TV, 279 cm'lik (110 inç) bir ekrana sahip ve 3.840 x 2.160 çözünürlük sunuyor. İnce bir tasarıma sahip televizyon, geleneksel Edge LED yerine Full-/Direct-LED teknolojisini kullanıyor.

Amazon Kindle Paperwhite

Başarılı e-reader'ını yenileyen Amazon'un yeni model, daha hızlı bir işlemciye, daha iyi bir ekrana ve yeni yazılımsal işlevlere sahip. Cihazın kablosuz ağ destekli sürümü Ekim 2013'te, 3G'li sürümü ise Kasım'da çıkacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.