IFA 2016'da öne çıkan en iyi 10 ürün - Page 1

2. Asus ZenWatch 3

Yeni Snapdragon Wear 2100 yonga setiyle gelen yuvarlak ZenWatch 3, Huawei Watch ve Moto 360 gibi diğer dairesel modellerin yanında yeni bir seçenek haline gelecek. Göz alıcı stiliyle Asus ZenWatch 3'ün yok sayılamayacak bir saat olacağını düşünüyoruz.

IFA 2016'da öne çıkan en iyi 10 ürün - Page 2

3. TomTom Touch
TomTom Touch sıradan fitness takip bilekliklerinden farklı görünmeyebilir. Bu bir bakıma doğru ancak TomTom Touch'u farklı yapan bir yönü var: Vücut yağı hesabı. Cihazın üzerindeki düğmeye bastığınızda vücudunuza zararsız bir elektrik sinyali gönderiliyor ve bu şekilde kas kütlesiyle yağ arasındaki denge belirleniyor. Sonuçların ne kadar isabetli olduğu tartışılabilir, ancak bu tür bir işlevin bileğe geldiğini ilk defa görüyoruz.

IFA 2016'da öne çıkan en iyi 10 ürün - Page 3

4. BeoSound 1

Band & Olufsen'in yeni hoparlörlerinin ses kalitesi, en az görüntüsü kadar iyi. Silindir şeklindeki tasarımı, üreticiye göre hoparlörlerin 360 derece ses sunmasını sağlıyor. Pek ucuz olması beklenmiyor ancak sanırız bakmakla da yetinebiliriz.

IFA 2016'da öne çıkan en iyi 10 ürün - Page 4

5. Samsung Gear S3 Frontier

Samsung Gear S3 Classic ve Samsung Gear S3 Frontier olmak üzere iki farklı modelle IFA 2016'da tanıtılan yeni Gear S3'ün çerçevesi, Gear S2'de olduğu gibi dönüyor. Tizen OS ise yine benzer şekilde çalışıyor. Saat eskisinden daha büyük ve pili eskisinden daha hızlı dayanıyor. Always On Display ise pilinizi tüketmeden 16 milyon rengi görüntüleyebiliyor. Tek kelimeyle müthiş. Bakalım Apple, yeni saatiyle Gear S3'e nasıl bir cevap verecek.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.