IFA 2016'nın dikkat çeken cihazları - Page 1

Bu yılki fuarın katılımcıları arasında yer alan beyaz eşya imalatçısı Bosach, Siemens ve Miele ile enerji tröstü RWE'nin akıllı telefon branşı yeniliklerini tanıtacak. 7 Eylül tarihine kadar ziyaret edilebilecek.

IFA 2016'nın dikkat çeken cihazları - Page 2

Dünyanın bir numaralı mikroçip imalatçısı Intel Berlin'de 'Kaby Lake' adlı yedinci nesil çipini öne çıkarıyor. 'Kaby Lake' ultra incelikteki dizüstü bilgisayarlar ve akıllı telefonlar için tasarlanmış olup tablet ve bilgisayar kullanımlı konvertibl aletlere de uygulanabiliyor. Intel'in temsilcisi Chris Walker donanım imalatçılarının bu yılki fuara, evlerimizdekilerden son derece farklı yeni ürünler getireceğini söyledi. Walker'e göre yüzün üzerinde son model elektronik donanım eylül ayı içinde satışa çıkacak.

IFA 2016'nın dikkat çeken cihazları - Page 3

Ultra HD kalitesindeki ekranlar, 360 derecelik kameralar ve sanal gerçeklik bilgisayarların kullanılma alanını giderek genişletiyor. 14 nanometre boyutuna indirgenen yeni nesil mikroçiplerin yüzde 75'e varan oranda enerjiden tasarruf sağlaması sayesinde ultra ince portatif bilgisayarla video oyunları oynanabilecek ve aynı zamanda video kayıtları işlenip online platformlara yüklenebilecek.

IFA 2016'nın dikkat çeken cihazları - Page 4

IFA son zamanlarda akıllı telefon imalatçılarının son ürünlerinin tanıtıldığı fuarlar arasına da girdi. Alman Enformasyon, Telekomünikasyon ve Yeni Medya Birliği (Bitkom), Alman akıllı telefon piyasasının bu yıl 10,4 milyar Euro'luk satış hasılatıyla klasik elektronik donanım satışlarını geride bırakacağını tahmin ediyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.