İşin suyunu çıkaran Japon icatları

Kedi yüzü maskesiSevimli kedi maskelerinin sadece kostüm partisi için kullanılabileceğini düşündüyseniz yanıldınız. Bu maskeler hem evdeki can dostunuzu eğlendiriyor hem de yüzünüzü nemlendiriyor.
116
İşin suyunu çıkaran Japon icatları - Page 1

Kedi yüzü maskesi
Sevimli kedi maskelerinin sadece kostüm partisi için kullanılabileceğini düşündüyseniz yanıldınız. Bu maskeler hem evdeki can dostunuzu eğlendiriyor hem de yüzünüzü nemlendiriyor.

216
İşin suyunu çıkaran Japon icatları - Page 2

Konserve restoranı
Bir restoran düşünün içinde bulunan her şey konserve. Evet yanlış okumadınız, aklınıza gelebilecek her şey konserve haliyle sizlerle buluşuyor; likörün bile konserve halini bu konsept restoranda bulabilirsiniz.

316
İşin suyunu çıkaran Japon icatları - Page 3

Kas gömlek
Çılgınlar gibi kaslarını yarıştıran erkeklere müjde! Kas gömleği sayesinde, kaslı bir vücudunuz varmış gibi görünebilirsiniz. Kas yarışında rakiplerinizi sollayabilirsiniz.

416
İşin suyunu çıkaran Japon icatları - Page 4

Kedi kuyruğu
Yine sevimli dostlarımızın düşünüldüğü tatlı bir icat. Kedinizin sizi her zaman takip etmesinden hoşlanıyorsanız ve ona oyun arkadaşı olmak istiyorsanız bu kuyruk tam size göre. Hem o sizin kuyruğunuzla eğlenirken siz de ev temizliğini aradan çıkarmış olursunuz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.