İşte Google'ın I/O 2017'de tanıttığı her şey! - Page 1

Bu arada, Pinterest, Google Lens'in duyurusu üzerine Google I / O'yu Twitter'da gezdi. Pinterest, benzer bir şey yapan Pinterest Lens adı verilen kendi uygulamasını zaten piyasaya sürdü.

İşte Google'ın I/O 2017'de tanıttığı her şey! - Page 2

AI ve makine öğrenimi, Google için büyük bir odak noktasıdır. Eğitim makinesi öğrenme uygulamaları için bir bulut hizmeti olan "Bulut TPU" nu ilan etti. Aslında, uygulama geliştiricilerinin bir bulut hizmeti olarak kiralayabileceği çok hızlı, çok büyük bir bilgisayar.

İşte Google'ın I/O 2017'de tanıttığı her şey! - Page 3

Otomatik çekiliş. Bu, birkaç hafta önce serbest bırakılan bir "AI deney" aracıdır. Otomatik olarak çizdiğiniz şeyleri tahmin ederek ve daha iyi bir sürüm sunarak çizmeyi öğrenmeye yardımcı olur. Pichai, "Bu şeyi bile çizebilirim," dedi.

İşte Google'ın I/O 2017'de tanıttığı her şey! - Page 4

Google, Siri ve Cortana'ya Google'ın cevabı olan Google Asistana birçok yeni özellik ekledi. Büyük haberler: Geçen sene Android'de piyasaya sürülen Asistan iPhone'da artık mevcut. Google, telefonunuza Asistan'a yazma özelliğini de ekledi, bu yüzden yüksek sesle konuşmanız gerekmiyor ve Google daha fazla dil desteği ekledi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.