Kablosuz ağ hırsızını bulmanın yolları!

ROUTER AYGIT LİSTENİZİ KONTROL EDİNRouter'ınızın yönetim konsolu, kablosuz ağ etkinliği hakkında daha çok bilgi verebilir. Konsola oturum açmak için router'ınızın IP adresine gidin. Bu adresi Win+R klavye kısayolunu kullanıp, cmd yazarak, ardından ipconfig yazarak, bunun ardından 'Varsayılan ağ geçidi' IP adresine bakarak öğrenmeniz mümkün.
Kablosuz ağ hırsızını bulmanın yolları! - Page 1
ROUTER AYGIT LİSTENİZİ KONTROL EDİN

Router'ınızın yönetim konsolu, kablosuz ağ etkinliği hakkında daha çok bilgi verebilir. Konsola oturum açmak için router'ınızın IP adresine gidin. Bu adresi Win+R klavye kısayolunu kullanıp, cmd yazarak, ardından ipconfig yazarak, bunun ardından 'Varsayılan ağ geçidi' IP adresine bakarak öğrenmeniz mümkün.
Kablosuz ağ hırsızını bulmanın yolları! - Page 2
Mac'lerde ise Network Preference bölmesini açın ve 'Router:' karşısında yazan IP adresini not edin.
Kablosuz ağ hırsızını bulmanın yolları! - Page 3
BU IP ADRESİNİ TARAYICI PENCERENİZDEN AÇIN

Router'ınıza oturum açmanız istenecektir. Varsayılan ayarları değiştirmediyseniz, parola ve şifreyi router kılavuzunuzda bulabilirsiniz.
Kablosuz ağ hırsızını bulmanın yolları! - Page 4
Kullanıcı adı ve parola bir çok router'da varsayılan olarak admin'dir. Güvenliğiniz için bunu farklı bir şifreyle değiştirmelisiniz.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.