Samsung Galaxy Xcover 2
Toza, suya dayanıklı akıllı telefon Samsung Galaxy Xcover 2'nin etkileyici bir izolasyon yapısı bulunuyor. Daha çok zorlu işlerde çalışan kişileri hedefleyen Xcover 2’nin dayanıklı yapısının yanı sıra kullanışlılığı artıran hafifliği de dikkat çekici; yalnızca 149 gram. Üstelik kalınlığı da yalnızca 1.2cm.

Sony Cyber-shot TF1
Zorlu iklim koşullarına ek olarak hareketin maksimum düzeyde yaşandığı, fiziksel sınırları zorladığınız anlara ayak uydurabilen bir aygıt. Bir outdoor etkinlik cihazı olarak da düşünebileceğiniz Cyber-shot TF1; kuma, toza, her türlü yağmura ve 10 metreye kadar su altı basıncına dayanıklılık özellikleri ile çok güçlü bir fotoğraf makinesi.

10x25 Water Proof II
Ülkemizde dürbün dendiği zaman akla ilk gelen markalardan biri de Olympus. Markanın yağmura dayanıklı dürbün serisinin 10x büyütme özellikli 10x25 Water Proof II adlı modeli katlanabilir yapısıyla çantanızda kolaylıkla yer alıyor.

G-Shock GB-900
Casio'nun suya ve yağmura karşı korunaklı yapıdaki modeli G-Shock GB-900'ün teknoloji özellikleri de had safhada. Casio’nun Bluetooth özellikli saat modeli ile iPhone'unuz arasında Bluetooth 4.0 standardı kullanılarak etkileşim sağlanabiliyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.