Lenovo, EA350 açık tasarımlı kulaklıklarını tanıttı

Lenovo'nun yeni EA350 kulaklıkları tanıtıldı. Bu kulaklıklar, 13mm dinamik sürücüler ve 24 saat pil ömrü sunuyor.

Lenovo, EA350 açık tasarımlı kulaklıklarını tanıttı

Lenovo, Çin pazarında yeni TWS kulaklık modeli EA350'yi tanıttı. 129 yuan (yaklaşık 18 dolar) fiyatıyla JD.com'da satışa sunulan bu kulaklıkların öne çıkan özelliklerine bir göz atalım.

Lenovo EA350, net ve güçlü ses sunan 13 mm dinamik sürücülerle donatılmış. Kulaklıklar, sesin sadakatini geri kazandıran, düşük frekans tepkisini artıran ve net vokaller sunan "Dijital Geliştirme Teknolojisi" ile dikkat çekiyor.

Açık arka tasarıma sahip olan EA350, uzun süreli kullanımlar için konfor ön planda tutularak tasarlanmış. Özellikle kulak kanalının tıkanmasından hoşlanmayanlar için ideal olan bu tasarım, ortam gürültüsünün bir kısmının geçmesine olanak tanıyarak, özellikle yolculuklar veya egzersiz sırasında çevresel farkındalığı artırıyor.

Lenovo, EA350 açık tasarımlı kulaklıklarını tanıttı - Resim : 1

Fiber hafif kulak kancalarıyla gelen EA350, güvenli ve rahat bir uyum sağlıyor. Kulaklıklar, terli antrenmanlar sırasında bile nazik ve tahriş etmeyen "dokunulmaz cilt dostu" malzemelerden üretilmiş.

Bluetooth 5.4 teknolojisiyle donatılan kulaklıklar, müzik ve çağrılar için stabil ve düşük gecikmeli (0.06 saniye kadar düşük) bir bağlantı sunuyor. Tek şarjla 6.5 saate kadar kullanım süresi vadeden kulaklıklar, şarj kutusuyla birlikte toplamda 24 saate kadar dayanabiliyor.

Her bir kulaklıkta bulunan ayrı dokunmatik tuşlar sayesinde, kullanıcılar müzik çalma, çağrıları yanıtlama/kapatma ve sesli asistanlarını etkinleştirme gibi işlemleri kolayca gerçekleştirebiliyor. Geniş uyumluluk sunan Lenovo EA350, Bluetooth özelliği olan tüm cihazlarla, Android, iOS, HarmonyOS (Huawei'nin işletim sistemi), Windows ve muhtemelen macOS dahil olmak üzere sorunsuz çalışıyor.

Lenovo'nun bu yeni kulaklık modeli, uygun fiyatı ve sunduğu özelliklerle dikkat çekiyor. Özellikle açık tasarımı ve uzun pil ömrü ile günlük kullanımda konfor ve pratiklik sağlıyor. Lenovo EA350, hem teknoloji meraklıları hem de konfor ve kalite arayan kullanıcılar için cazip bir seçenek sunuyor.