Çantanın sahip olduğu ilginç özellikler bunlarla da sınırlı değil. Örneğin ürün içerisindeki pil, yanında gelen kablosuz şarj plakasıyla şarj oluyor. Böylelikle akşam eve gelindiğinde, çantayı şarja takma zahmetine girmeye lüzum kalmıyor. Çantayı, üzerindeki microUSB bağlantısıyla şarj etmek de mümkün. Leoht’a göre bu, özellikle çantanın şarjı dışarıda bittiği zaman kullanıcıların başvurabilecekleri yöntem. Sonuçta her yere o plakayı taşımak zorunda değil kimse.

Halen prototip olan ürünün iki eksisi olduğu söyleniyor: Birincisi, 1.3kg’lık çantanın oldukça ağır; ikincisi de, kullanılan askı kemerlerinin oldukça ince oluşu. Bu iki eksisiyle birlikte çanta, içi doldukça kullanıcısına daha fazla işkence çektirmeye başlayacaktır. Neyse ki Leoht’un kurucu ortağı ve CEO’su Carnise McIntosh, bu iki konunun üzerinde çalıştıklarını; final versiyonda en optimal çözüme ulaşmayı hedeflediklerini belirtmiş.

300$ – 350$ arası bir fiyata sahip olması beklenen Leoht çantanın ön siparişleri, Bahar aylarının başında Kickstarter üzerinden alınmaya başlanacak. Ürünün kendisi de, Sonbaharaylarında piyasa olacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.