İnceleme içerisinde tüm detaylardan bahsettik. Sonuç olarak TeknoFiyat.com'dan arattığımızda ürünün fiyatının en uygun 92 TL seviyesinde bulunabildiğini gördük. Piyasada 15 TL'den başlayarak artan fiyat etiketlerine sahip birçok klavye var. Ancak, çevre birimlerinde kalitesini konuşturan Logitech'in K310 modelini beğendiğimizi rahatlıkla söyleyebiliriz. Yaptığımız testi de YouTube üzerinden izleyebilirsiniz.

Klavyenin sol kısmındaki düğmelere baktığımızda yerleşimleri ve tuşların boyutlarını rahatlıkla görebiliyoruz. Klavyeye bakmadan hızlı bir şekilde yazı yazan kullanıcıların hiç zorlanmayacağını söyleyebiliriz. Fotoğraftan F tuşlarına atanan kısayollar da görülebiliyor.

Klavyenin numerik tuş takımı kısmında kullanılan düğmeler de aynı boyutta. Yani klavyenin boyutundan genel olarak kırpmak adına burada ufak düğmeler kullanılmamış. Fotoğraftan da görülebildiği gibi üst bölümde Logitech logosunun hemen altında Caps Lock, Num Lock ve Scroll Lock gibi düğmelerin LED'lerine yer verilmiş.

Tuşları daha yakından görebilmeniz için detaylı birkaç fotoğraf çektik. Düğmeler arasındaki boşluk gayet yeterli seviyede ve parmaklarınız ne kadar iri olursa olsun iki düğmeye aynı anda basmanıza imkan yok gibi. En azından bizim, ürünü kullanırken denemelerde hızlı yazarken dahi aynı anda iki düğmeye basmadığımızı söyleyebiliriz. Kısayol düğmeleri de gayet işlevsel özelliklerle donatılmış.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.