Malatya'da ceviz ağacının üzerine ev yapıldı! - Page 1

Seheryıldızı, evi tamamen kendisinin inşa ettiğini ve çok keyif aldığını dile getirerek, şunları kaydetti: "Memuriyette de zaten marangoz teknisyeniydim. Elektrik yok. Edison öncesi çağlardaki gibi çaka çaka yaptım. 2 yıldır yaz kış burada kalıyorum çünkü hayvanlarım beni bekliyor. Ben olmazsam su yok, ekmek yok açlıktan ölürler. Mecburen yaz kış burada kalıyorum. Elektriğim suyum da olsa dünyada benden mutlu kimse olacağını sanmıyorum.

Malatya'da ceviz ağacının üzerine ev yapıldı! - Page 2

Evin içine kurduğu soba sayesinde ısınma problemi yaşamadığını anlatan Seheryıldızı, "Çocukluk hayalimi gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyorum. 100'e yakın hayvanım var. Akçadağ mezarlığı yakınındaki çeşmeden bidon bidon su getirerek besliyorum bu hayvanları. Doğadaki hayvanlar, kargalar da benim getirdiğim sudan içiyor." dedi. Yaptığı evi görenlerin şaşırdığını ifade eden Seheryıldızı, "Özellikle geliyor fotoğraf çekiyorlar. Çok büyük ilgi çekiyor." şeklinde konuştu.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.