Bilim & Teknik

NASA işine bak! Yusuf Güney uzaydakileri sizden önce görmüş!

Şarkıcı Yusuf Güney, astral seyahat ile uzaya gittiğini ve NASA'nın yeni açıkladığı bilgileri bundan 2 yıl önce kendisinin bizzat gördüğünü açıkladı.

NASA işine bak! Yusuf Güney uzaydakileri sizden önce görmüş!

Türkiye'de gün geçmiyor ki ilginç bir haber ile karşı karşıya kalmayalım. Milyar dolar yatırımlar ile araştırma yapan ve uzaya sık sık araç gönderen NASA'nın aslında bu masraf ve araştırmaları boşuna yaptığı ortaya çıktı. Şarkıcı Yusuf Güney bugün NASA'nın açıkladığı bilgilere bundan iki yıl önce kendisinin bizzat şahit olduğunu açıkladı. Evet. Açıkladı.

Yusuf Güney; “Nasa birçok bilgiyi benden sonra açıklıyor. Ara sıra astral seyahatle uzaya gidiyorum. İki sene önce Ay’da su ve Mars’ta yemyeşil bir göl olduğunu söyledim, Nasa yeni açıkladı. Şimdi de Ay’ın karanlık tarafında uzaylıların yaptığı bir askeri üs olduğunu söylüyorum.” ifadelerini kullandı.

Ünlü şarkıcı ayrıca; "Astral seyahatle uzaya gittim, geldim. Astral seyahat bilimsel olarak da var. Yani düşünce gücüyle bedenden ruhu ayırıp zaman kısıtlaması yaşamadan her yere gidebiliyorsunuz. Gezegenler arası ulaşım da sağlayabiliyorsun. Bir süre astral seyahat deneyimi yaşadım ve uzaya gitmeyi başardım. İki sene önce Ay'da su olduğunu söyledim mesela, NASA daha yeni açıkladı. Mars'ta bildiğiniz yemyeşil bir göl var ve NASA bunu da yeni açıkladı." dedi.

NASA işine bak! Yusuf Güney uzaydakileri sizden önce görmüş! - Resim : 1

ABD merkezli NASA, 1958 yılında kurulmuş ve yıllardır uzay konusunda araştırmalar yapıyor. Rusya'nın uzay ajansı ise Soyuz roketleriyle bir astronotu ISS'e göndermek için 80 milyon doların üzerinde ücret talep ediyor. SpaceX ise bu görev için 50 milyon dolar istiyor.

Aşağıdan uzay ajanslarının yıllık bütçelerine ulaşabilirsiniz.

  • NASA: 23 milyar dolar
  • ESA: 6 milyar euro
  • Rusya Uzay Ajansı: 1,7 milyar dolar
  • Almanya Uzay Ajansı: 1,1 milyar euro
  • Japon Uzay Ajansı: 500 milyon dolar
  • İngiltere Uzay Ajansı: 374 milyon sterlin
  • Kanada Uzay Ajansı: 300 milyon dolar
Yorumlar
Mert
Reklam çok fazla
Cevapla
Jeff
Nasayı zor duruma düşürdün yusuf
Cevapla
Oğuz KILIÇER
Yusuf güney 3-5 fotoğrafda sen çekseydinde bizde gururlansak olmazmıydı hiç değilse elimizde kanıt olurdu birader biraz destekli atta hükümette yesin milletin sefaletten beli bükülmüş zaten ülke uzay çalışmaları masraflarından kurtulur belki.....
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.