NASA şimdi de ilk uzaylı fotoğraflarını yayınladı! Herşey değişecek!

Geçtiğimiz günlerde NASA ilk UFO görüntülerini paylaşmıştı. Şimdi ise ilk uzaylı fotoğrafları ortaya çıktı. İşte detaylar.

NASA şimdi de ilk uzaylı fotoğraflarını yayınladı! Herşey değişecek!

Sonunda beklenen şey gerçekşeti. NASA uzaylılara dair ilk fotoğrafları yayınladı. Fotoğraflar rahatsız edici olabileceğinden ötürü sayfamıza koymadık. Dileyenler buraya tıklayarak kaynaktan haberden uzaylı fotoğraflarına göz atabilirler.

NASA geçtiğimiz günlerde önemli bir paylaşım yapmıştı. Yayınlanan görüntülerde yuvarlak küreler görünüyordu. NASA bu kürelerin dünya dışı bir teknolojiye ait olabileceğini açıkladı. Şimdi ise başka bir itiraf geldi. İlk uzaylı fotoğrafları.

Aslında bu fotoğraflar yeni değil. Daha önce zaten sosyal medyada karşılaşmıştık. Fakat NASA bunları hep yalanladı. Doğal olarak insanlar da NASA’ya inandılar. Fakat bu fotoğrafların bazılarının gerçek olduğu ortaya çıktı. Şunu söylememiz mümkün. Artık yalnız olmadığımızı biliyoruz. Uzaylılar aramızdalar. Hem de uzun bir zamandır. Belki de hep bizi gözlüyorlardı. Peki ama bu işin sonu nereye varacak.

NASA şimdi de ilk uzaylı fotoğraflarını yayınladı! Herşey değişecek!

Bir dönem sosyal medyada yayınlanan uzaylı otopsisi, sahte. Bunu biliyoruz. Zira bu video ile ilgili bir açıklama gelmedi. Fakat daha önce yayınlanan ve kar içerisinde ölü bulunduğu iddia edilen uzaylının gerçek olduğunu öğrendik. Bu gerçeği açıklayan ise eski bir NASA çalışanı oldu. İsmini vermek istemeyen çalışan, NASA’nın önümüzdeki günlerde uzaylılar hakkında tüm bilgileri açıklayacağını da iddia etti.

Hepsi bununla da sınırlı değil. Şu anda NASA’nın elinde uzaylılara dair pek çok kanıt bulunuyormuş. Üstelik, dünyamızı birden fazla uzaylı ırkının ziyaret ettiği de belirtiliyor. Yani bizim dışımızda pek çok uzaylı ırkı mevcutmuş. Şimdi dünyanın bu fotoğraflara nasıl bir tepki vereceği merak ediliyor. Elbette canlı bir şekilde temas gerçekleşmediği için insanlar büyük tepkiler vermeyebilirler.

Fakat filmlerdeki gibi insanlar ve uzaylıların teması çok da uzak görünmüyor.