Orta kulak enfeksiyonu mobil uygulama ile belirlenebilecek - Page 1

Özellikle insanların yaşadığı kulak rahatsızlıkları başta olmak üzere birçok rahatsızlığı doktorların tam olarak tespit etmesi oldukça zaman alıyor. Rahatsızlığı tespit edebilmek için gerçekleştirilen testler bir taraftan hastalara eziyet gibi gelirken bir taraftan da uygulanacak tedavinin süresinden çalıyor.

Orta kulak enfeksiyonu mobil uygulama ile belirlenebilecek - Page 2

Kulak zarının arkasındaki alanda sıvı birikmesine neden olan ve bazı durumlarda tespit edilmesi oldukça zor olan bu rahatsızlık işitme sorunları dahil birçok soruna neden oluyor.

Orta kulak enfeksiyonu mobil uygulama ile belirlenebilecek - Page 3

Son yaşanan gelişmelerle birlikte artık bu durumların geride kalacağı düşünülmeye başlandı. Araştırmacıların çalışmaları sonucunda orta kulak enfeksiyonunun tespit edilmesinde büyük bir gelişme yaşandı.

Orta kulak enfeksiyonu mobil uygulama ile belirlenebilecek - Page 4

Geliştirilen mobil bir uygulama sayesinde hem çocuklarda hem de yetişkinlerde ortak kulak enfeksiyonunun büyük oranda tespit edilebildiği araştırmacılar tarafından belirtiliyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.