Piyasadaki bütün akıllı saatler ve özellikleri! - Page 1

Cogito

Hem analog kadran hem de dijital ekran özelliğine sahip olan bir saat. Akıllı telefonuza bağlanabilen bu cihaz, e-posta, SMS, takvim veya arama çağrı uyarısı yapabiliyor. Henüz sadece ön siparişi verilebilen bu saat, yıl içerisinde satışa çıkacak.

Piyasadaki bütün akıllı saatler ve özellikleri! - Page 2

Nabu

Akıllı bilezik olarak da adlandırılan Nabu’nun iki farklı ekranı var. İlk ekranda telefonunuza bir mesaj geldiğinin uyarısı yapılırken, diğer ekranda mesajı kimin gönderdiğini görebiliyorsunuz. iOS ve Android cihazlarla uyumlu bir de uygulaması bulunuyor.

Piyasadaki bütün akıllı saatler ve özellikleri! - Page 3

Wellograph

Safir kristal ve paslanmaz çelikten üretilen bu saat hem kullanıcının günlük aktivitelerini takip ediyor hem de anlık nabız bilgisi veriyor. iOS ve Android uygulamasına sahip olan bu saat yıl içerisinde satışa çıkacak.

Piyasadaki bütün akıllı saatler ve özellikleri! - Page 4

Garmin Vivofit

Zamanı göstermenin yanında fitness takip bileziği olarak kullanılıyor. Kullanan kişinin adımlarını sayan bu cihaz, ne kadar kalori yakıldığını da söylüyor. 50 metreye kadar su geçirmezlik özelliğine sahip.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.