Realme Buds Wireless 3 Neo ve Buds Air6 kablosuz kulaklıklar tanıtıldı

Realme, yeni kablosuz kulaklık modelleri Buds Wireless 3 Neo ve Buds Air6'yı tanıttı

Realme Buds Wireless 3 Neo ve Buds Air6 kablosuz kulaklıklar tanıtıldı

Realme bugün Hindistan'da GT 6T modelini tanıttı ve bunun yanında iki kablosuz kulaklığı da piyasaya sürdü. Bu modeller Realme Buds Wireless 3 Neo ve Realme Buds Air6.  Realme Buds Wireless 3 Neo, her kulakta 13.4mm dinamik bas sürücülere sahip boyun askılı kulaklıklar olarak öne çıkıyor. Çift cihaz bağlantısı, manyetik anında bağlantı ve yapay zeka destekli çevresel gürültü engelleme özellikleri bulunuyor. Google Hızlı Eşleştirme desteği ile gelen kulaklıklar, Oyun Modu etkinleştirildiğinde 45ms gecikme süresi sunuyor. Bluetooth 5.4 bağlantısı bulunan bu model, Realme Link uygulamasıyla kişiselleştirilebiliyor, ancak bu uygulama iOS'ta mevcut değil.

Realme Buds Wireless 3 Neo ve Buds Air6 kablosuz kulaklıklar tanıtıldı - Resim : 1

Realme Buds Wireless 3 Neo, IP55 suya ve toza dayanıklılık sertifikasına sahip. Şirket, batarya kapasitesini açıklamamış olsa da, kulaklıkların 32 saate kadar müzik çalma süresi sunduğunu belirtiyor. Batarya tamamen boşaldığında, USB-C ile yapılan 10 dakikalık hızlı şarj sayesinde %50 ses seviyesinde Oyun Modu kapalıyken 7 saat çalma süresi elde edilebiliyor. Tam şarj süresi ise (şarj kutusu ve kulaklıklar birlikte) 2 saat olarak belirtiliyor.

Realme Buds Wireless 3 Neo ve Buds Air6 kablosuz kulaklıklar tanıtıldı - Resim : 2

Realme Buds Wireless 3 Neo, Hindistan'da 1.299 Rs (16$ / 14€) fiyatla satışa sunuldu ve Realme'nin Hindistan web sitesi, Flipkart ve Amazon.in üzerinden temin edilebiliyor. Üç farklı renk seçeneği ile geliyor: Saf Siyah, Su Mavisi ve Orman Yeşili.

Realme Buds Wireless 3 Neo ve Buds Air6 kablosuz kulaklıklar tanıtıldı - Resim : 3

Realme Buds Air6 TWS kulaklıklar ise 3.299 Rs (40$ / 35€) fiyatla satışa sunulacak. Bu model, Alev Gümüşü ve Orman Yeşili renk seçenekleriyle Hindistan'da 27 Mayıs'tan itibaren Realme'nin web sitesi, Amazon.in ve ana hat mağazalarında satışa çıkacak. Cihazların yakın zamanda ülkemizde de piyasaya sürülmesi bekleniyor. Fiyat konusunda herhangi bilgi mevcut değil.