7. Rus Concorde'u:
Tupolev Tu-160 dünyanın en geniş sesten hızlı savaş uçağı. 1980'lerde Sovyetler Birliği tarafından tasarlandı. Savaş uçaklarında kullanılan en güçlü motoruyla ve 40.000 kilograma kadar silah kapasitesiyle övünüyor. Hali hazırda 16 tane bulunmakta..

8. T-90:
Rus Silahlı Kuvvetleri tarafından kullanılan en gelişmiş muharebe tankı. Ana silahı 125 mm yivsiz tank topu ama esas övündüğü şey uzaktan kontrol edilebilen ağır makineli silahı..

9. Borei Sınıf Nükleer Balistik Füze Denizaltısı:
Önceki modeli olan Typhoon sınıfı denizaltılarından çok az küçük ama bu denizaltının, her biri 6 ile 10 adet savaş başlığı taşıyan ve 8.300 km menzilli 16 adet Bulava Balistik Füzesi taşıma kapasitesi bulunmakta. Bu füzeler hala göz önünde bulundurulması gereken bir güç..

10. Rus Mi-28 Havoc Saldırı Helikopteri:
Bu savaş makinesi Rus Hava Kuvvetleri'nin ve ordunun ''saldırı yapma'' aracı. Temel donanımı ise, alçaltılmış 30 mm Shipunov otomatik topu, 4 tane anti-tank füzesi taşıyabilen roket ya da silah podu eklentisi..

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.